Apie mus

     Minkštos kėdės - tai meilė iš pirmo žvilgsnio. Geriausi dalykai gimsta netikėtai. Jei trumpai tai mes esame tie kas labai myli šį produktą. Jei plačiau tai didelė darbinė patirtis su virtuvės baldais atvedė mus iki Minkštų kėdžių . Didžiausia baldų paroda Vokietijoje vyksta kiekvienais metais rugsėjo mėnesį,ir  kai besilankant parodoje 2014 metais pamatėme šias kėdes...buvo kažkas WOW ...sprendimas buvo priimtas netikėtai, bet nedelsiant "šių kėdžių būtinai reikia Lietuvoje !!!" Minkštų kėdžių pavadinimas gimė lengvai - tą pačią dieną, nes tiesiog jos net negali vadintis kitaip. Lietuvoje kaip tik tuo metu jau kuris laikas vyravo klientų nuotaikos - "kur įsigyti gražių kėdžių?", jų tiesiog nebuvo arba buvo labai aukšta kaina.  Pirmosios minkštos kėdės į Lietuvą atvyko jau 2015 metais pavasarį...

PRIORITETAI - KOKYBĖ, KOMFORTAS IR GROŽIS

Mūsų pasirinkti gamintojai produktus gamina didžiausioms Europos šalims tokioms kaip Vokietija, Anglija, Olandija, Prancūzija ir pan.  Tuo užtikrinamas pastoviai atnaujinamas gaminių dizainas (gamintojai žengia koja kojon su naujienomis ir mados tendencijomis), komfortiškumas ir ilgaamžiškumas.

SIŪLOME GERIAUSIĄ PRODUKTŲ KAINĄ  

Mūsų puslapyje nurodomos visų modelių ir aksesuarų kainos. Asortimentas ir kainų diapozonas gana platus, tad pas mus kėdes tikrai gali išsirinkti kiekviena šeima įvertinusi savo biudžetą. Gerbiame savo klientus ir siekiame laikyti teisingas visada geriausias kainas. Siekdami gauti ilgalaikį klientų pasitikėjimą turime susikurę savo taisykle: siūlydami geriausią kainą - mes neturime nuolaidų. Mes tikime, kad mūsų klientas yra sąmoningas žmogus ir jis žino, kad nuolaida yra tik žaidimas - akių dūmimas...

Rinkitės produktą, o ne nuolaidą ! Džiaugsmas dėl nuolaidos trunka gerokai trumpiau, nei nusivylimas dėl prekės , kuri nepateisina lūkesčių.

Užsukite pas mus į mūsų Vilniaus saloną arba pas mūsų partnerius Kaune, Klaipėdoje ar Panevėžyje, neabejojame, kad kažką rasite gražaus, jaukaus bei minkšto savo namams !

Ačiū, kad esate su mumis

Minkštų kėdžių įkūrėja Inga Goldevskienė

(nuo 2021.08.01) nebedalyvauja MK veikloje

To Top