Užsakymų vykdymas

UŽSAKYMO ĮVYKDYMO LAIKAS

Užsakyti gaminiai pristatomi klientui ne vėliau kaip per 35* darbo dienas nuo avanso įmokėjimo dienos

** užsakymai, kuriuose yra stalai, foteliai ar sofos pristatomi 45 d.d bėgyje. Užsakymai, kuriuose klientas pateikia savo audinį arba jis tiekiamas kitų gamintojų, 35 d.d. skaičiuojamas nuo tos dienos, kai audinys pasiekia gamyklą

PRISTATYMAS

Visi mūsų užsakymai Lietuvoje niekur nesandeliuojami. Jie atvyksta iš gamyklos į  Kauno terminalą, kur mūsų vežėjai pagal dokumentus išskirsto pakuotes ir išvežioja užsakymus po visą Lietuvą.

Kaina

Nuo 2021 m. sausio 1d. visų užsakymų pristatymas yra tik už simbolinę 5 Eur kainą !

NEMOKAMAS PREKIŲ ATSIĖMIMAS

Jei mūsų pristatymo kaina netinka, užsakymus galima atsiimti KAUNE, Europos plentas 83 esančiame mūsų vežėjų terminale arba surasti savo vežėjus. Po likusios sumos apmokėjimo ir gavus iš mūsų krovinio važtaraščio numerį.

Taisyklės & Sąlygos

 • Privatumas

  Mes garantuojame saugų pirkimą mūsų el. parduotuvėje. Mes įsipareigojame neatskleisti privačių klientų duomenų tretiesiems asmenims

 • Pristatymo terminai

  Prekės yra gaminamos bei pristatomos 35* darbo dienų laikotarpyje.                                                                                                                                                                                                                                    * užsakymai, kuriuose yra stalai, sofos ar foteliai pristatomi 45 d.d bėgyje. Užsakymai, kuriuose klientas pateikia savo audinį arba jis tiekiamas kitų gamintojų 35 d.d. skaičiuojamas nuo tos dienos, kai audinys pasiekia gamyklą 

 • Apmokėjimo sąlygos

  Kadangi prekės yra gaminamos bei pristatomos per 35 d.d *, klientų patogumui siūlome mokėjimą dviejomis lygiomis dalimis 50% patvirtinus užsakymą, ir likusi 50% kai prekės yra pagamintos ir ruošiamos pristatyti. Mokėjimas atliekamas į įmonės banko sąskaitą, kurią pirkėjai gauna kartu su užsakymu-sutartimi. Prekės pristatomos/atiduodamos tik esant pilnam apmokėjimui.

 • Nuosavybės teisė

  Visi  užsakyti gaminiai priklauso VYKDYTOJUI iki galutinio UŽSAKOVO atsiskaitymo už juos. 

 • Atmintinė prekių priėmimo metu

  DĖMESIO prekių pristatymo/atsiėmimo metu pastebėjus pakuotės pažeidimus privaloma padaryti pakuočių nuotraukas, ir tik tada tikrinti prekes. Prekių priėmimo/atsiėmimo metu Krovinio važtaraštyje privaloma pažymėti apie esamus pakuotės defektus ir/arba prekių pažeidimus. Kitu atveju vengiant piknaudžiavimo jokios pretenzijos dėl prekių pažeidimų/defektų, kurie galėjo atsirasti tiek pervežant tiek namuose (išpakuojant ar pernešant iš vienos vietos į kitą) nebus priimamos. Tai netaikoma gamykliniam brokui.

 • Prekės su defektu

  Išsipakavus prekes ir aptikus defektus/gamyklinį broką, tokios prekės negali būti naudojamos! Apie defektą informuoti nedelsiant. Turi būti išsaugota jų pakuotė, tam atvejui jei baldą tektų grąžinti į gamyklą taisymui. Neišsaugojus pakuotės pardavėjas turi teisę reikalauti, kad prekes transportavimui būtų paruoštos analogiškoje arba panašioje saugioje pakuotėje.  Be jokios abejonės tai netaikoma garantinio periodo laikotarpiu patebėtiems ar atsiradusiems defektams..

 • Spalviškumas

  Spalvos skirtumai tarp pavyzdžio pirkimo metu ir galutinio produkto gali šiek tiek skirtis. Dėl dažymo technologijų nėra absoliučios garantijos,  kad pavyzdėlio spalva su  galutinio produkto spalva visiškai sutaps. Tai negali būti traktuojama kaip prekės defektas. Gaminių paklaidos tolerancija+/- 2%

 • Grąžinimas/Keitimas

  Visi produktai mūsų el. parduotuvėje yra gaminami pagal spec. užsakymą kiekvienam klientui individualiai. Tokios kokybiškos pagal užsakymą pagamintos prekės nėra keičiamos ir grąžinamos. Mūsų parduodami rankų darbo baldai tarpusavyje gali turėti 2% parametrų paklaidą.

  • Remiantis LR Civilinio Kodekso 6.228 straipsnio nuostatomis nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:
  • "..."
  • prekės, kurios buvo gaminamos pagal individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai pritaikytos -pirkėjui
  • "..."
  • Spalvos skirtumai tarp pavyzdžio pirkimo metu ir galutinio produkto gali skirtis. Dėl dažymo technologijų nėra absoliučios garantijos, kad pavyzdėlio spalva su galutinio produkto spalva visiškai sutaps, todėl tai nėra priežastis keisti/grąžinti gaminį.
 • Garantija

  24 mėn.

To Top